Світ без нарікань: Зміни своє життя за 21 день.

Зараз прихильників цього руху — понад 10 мільйонів. А почалося усе з того, що звичайний , Вілл Боуен, вивчаючи людей та їхню поведінку, дійшов висновку, що від того, що і як ми кажемо, за­лежать наші думки, а вони, своєю  

чергою, вплива­ють на наші емоції та вчинки. Виявляється, ми всі дуже часто бідкаємось, критикуємо, пліткуємо. Не вірите? А ви перевірте!

Вілл Боуен запропонував усім охочим змінити своє життя на краще: одягнути звичайний браслет фіолетового кольору і 21 день жити без нарікань, критики, пліток та ремствувань. Якщо протягом цих днів людина забувала й говорила «заборонені» сло­ва, вона мала перевдягти браслет з однієї руки на іншу й почати відлік днів заново. Продовжувати до­ти, аж поки браслет не протримається на одній руці 21 день поспіль.

Ефект такого експерименту перевершує всі спо­дівання! Люди, що пройшли через цю програму, змінилися до невпізнання. Це не залишалося непо­міченим, і вже їхні друзі й близькі долучалися до цього експерименту, одягали й собі браслет і неми­нуче змінювалися на краще.

Чом же такий простий метод, як життя без нарікань, виявився таким ефективним?

По-перше, важливим є сам настрій. Вже з моменту пробудже­ння ви знаєте, що вам не мо­жна говорити про негатив, а найліпший спосіб для цього — почати помічати по­зитив у собі, в людях довкола й у світі.

По-друге, посилюється самоконтроль над со­бою, над своїми думками й над тим, що ви кажете, а це дуже важливо для будь-якої людини. Зараз ви тільки вчитеся, але з кожним днем ставатимете де­далі свідомішими.

По-третє, під час цього експерименту ви дізна­єтеся дуже багато нового про себе, про своє ми­слення й спосіб життя.

Раджу всім пройти це маленьке випробування — навіть тим, хто має себе за людину «просунуту», ду­ховну, людину з позитивним мисленням. Усі ніби й знають про силу позитивного мисле­ння, однак ремствувань на життя й невдоволення чомусь не меншає. Тож давайте навчимося жити усвідомлено й по­зитивно!