СНІЖАНА ЄГОРОВА ЗАЯВИЛА, ЩО ПІДТРИМУЄ ПУТІНА.

Телеведуча і актриса Сніжана Єгорова (49 років)  струсонула соцмережу заявою про те, що підтримує Володимира Путіна.

У своєму Facebook багатодітна мати (має п’ятьох дітей) оприлюднила пост, в якому заявила, що час повернути в Україну здоровий глузд. До свого посту Єгорова прикріпила посилання на пропагандистську програму з російського телеканалу, де йдеться про те, як США всіх обманює.

Як відомо, Єгорова ще у 2013-му році казала, що Україна перетворюється на бананову республіку, і дуже хотіла емігрувати до Америки, де живе її донька Олександра. Саме через це вона тоді почала сваритися з чоловіком Антіном Мухарським (53 роки0, з яким врешті зі скандалами розійшлася.

Вже у 2020-му Сніжана називала сучасних українських героїв селюками та рагулями і виступала на захист російської мови.

Коментуючи заяву Єгорової, найстарша її дочка від режисера Семена Горова, Стася Ровінська, зізналася, що вже понад рік не спілкується з матір’ю, яка, до речі, зараз живе за кордоном і звідти любить Путіна.

У своєму пості на Facebook Ровінська написала: «Відчуваю біль, сором. Мені страшно за моїх наймолодших братиків та сестричку, які перебувають з нею і зараз вона єдина людина, яка ними опікується. І своїми діями та страшними заявами вона ставить під загрозу і їх, ні в чому не винних дітей».