Що у вашому домі викликає передчасне старіння. Є такі речі і ви зараз у цьому пересвідчитеся!

«Погода в домі». У будинку також є погода. І якщо відсоток вологості в приміщенні нижче 60 зі шкіри випаровується волога, і вона старіє. Це дуже актуально взимку — коли працюють опалювальні прилади, що випаровують вологу. До того ж, при сухому повітрі хвороби поширюються швидше. Слід придбати зволожувач повітря.

Недостатнє освітлення. Здається, є люстра, і є, нічого міняти не потрібно. Але освітлення у будинку — важлива річ. Від нього залежить, як дівчина виглядатиме. До того ж нестача світла змушує людину жмуритися, це прискорить появу зморшок.

Неправильні наволочки. Має значення тканина, з якої вони виготовлені. На думку експертів, шовк дозволить шкірі зберігатися якомога довше (на відміну від бавовняної постільної білизни). Шкіра ковзатиме по гладкій тканині, тому дівчина виглядатиме свіжо. Крім цього, тканина не вбирає крем, який використовується перед сном. І ще наволочки потрібно міняти раз на тиждень, щоб уникнути висипання на обличчі.

Наявність агресивної хімії. Молодими мають бути й руки. Але найчастіше саме вони страждають від агресивної дії. Адже людині незручно мити тарілки у рукавичках, а хімія шкодить її рукам. Але все ж таки можна зменшити шкоду, якщо купувати неагресивну  хімію.

Незручні меблі. Здавалося б, що це не впливає на молодість. Але постава теж важлива частина життя. Якщо людина постійно скукожена, вона старітиме швидше. Тому так важливо правильно вибрати меблі.

Використання розкладного дивана. Його можна поставити у вітальні. Але спати на ньому заборонено. Дорослій людині потрібне повноцінне ліжко та гарний матрац. Адже поганий сон призводить до швидкого старіння. З’являються мішки під очима та сітки зморшок.

Люди, яких ви не любите. Неможливо сказати, що це річ, але, мабуть, саме зненавиджені люди прискорюють старіння найсильніше. Деколи не хочеться йти додому навіть після важкого робочого дня. Причина в тому, що просто не хочеться бачити певних людей. Так, оформлення в будинку хороше, а світла достатньо, але внутрішнє світло самої людини згасло. І його так просто не запалити.