Секрети прибирання від професійних покоївок Як навести блиск в квартирі за 10-15 хвилин

Якщо ви хоч раз відпочивали в хорошому готелі, то напевно помічали, як швидко і ретельно покоївки прибирають в номері. Але тільки уявіть, що такий об’єкт прибирання в них далеко не один, а ціла безліч номерів в повному безладді. Справа не тільки в тому, що ці жінки — відмінні фахівці своєї справи. Насправді в них є кілька хитрощів, якими цілком можна скористатися в домашніх умовах.

Насамперед приберіть безлад. Спочатку покоївки прибирають розкидані речі, сміття, рушники, одяг і постільну білизну. В ванній приберіть баночки, аксесуари, тюбики і інші приналежності. Спочатку їх потрібно повністю помити, а не просто витерти пил навколо речей. Коли поверхня висохне (через 10-15 секунд, якщо протирати не мокрою, а злегка вологою ганчіркою), предмети можна розставити на місця.

Так вони не будуть залишати розводів і слідів.

Користуйтеся мікрофібровими серветками для прибирання. Ганчірка з мікрофібри — незамінний засіб для наведення порядку вдома. Вони не залишають слідів, розводів і найбільш ретельно очищають поверхні. На другому місці за якістю прибирання — бавовняна ганчірка. Її можна не купувати, а зробити самому зі старого ліжка або футболки, головне — відрізати грубі шви. Для якісного прибирання точно не підійде махровий рушник або поліестерова ганчірка.

Почистьте штори за допомогою рушника. Якщо штори пилові, їх можна почистити за допомогою рушника. Цей спосіб простий і дуже ефективний. Вибийте пил махровим рушником з кожної штори, а потім бруд що осів внизу приберіть за допомогою пилососа.

Спершу потрібно пропилососити пил, а потім мити підлогу. Наступний крок, після того, як прибрані всі зайві предмети що заважають — прибирання пилу пилососом.

Починайте пилососити з найбільш забруднених місць, а потім пройдіться по всьому приміщенню. Таким чином, найбільш брудні місця будуть прибрані двічі і прибирання буде більш якісним. Потім помийте підлогу вологою, але не дуже мокрою ганчіркою. Підлогу мити слід починати з дальнього кута кімнати. Після таких кроків на вашій підлозі точно не залишиться волосків, ворсинок і пилу.

Дайте засобу для чищення час подіяти. Обробіть очищувальним спреєм або кремом забруднену поверхню і залиште на кілька хвилина. Після того, як засіб подіє, ретельно протріть очищене місце вологою ганчіркою кілька разів. При необхідності, якщо пляма сильно в’їлася, процедуру можна повторити.

Не обов’язково кожен раз використовувати магазинну побутову хімію. Можна самому приготувати ефективний засіб. Наприклад, розчин оцту з водою легко очистить багато поверхонь в будинку до блиску.

Використовуйте спеціальну маленьку щітку у важкодоступних місцях. Кожен сантиметр квартири маленькою щіткою, звичайно, ніхто чистити не стане. Але нею можна ефективно і швидко очистити вентиляційні решітки у ванній кімнаті, забиті шви між плитками на підлозі і стінах, канавки в душовій кабіні і так далі. У домашніх умовах для цієї мети можна користуватися непотрібною зубною щіткою.

Секрет, як швидко заправляти підковдра. Щоб легко і просто впоратися з підковдрою, можна скористатися секретом багатьох готельних покоївок. Виверніть підковдру навиворіт і розстеліть  на ліжку. Зверху рівно покладіть ковдру. Згорніть їх разом у валик таким чином, щоб розріз залишався зверху.

Витягніть через отвір валик і розрівняйте, струснувши за кути. Таким чином, ваша ковдра виявиться миттєво заправленою.

Такі невеликі і досить прості секрети дуже знадобляться кожній господині, яка бажає швидко і ефективно наводити порядок вдома.