Реальні життєві історії: Як Віталик став домогосподаркою і що з цього вийшло.

Мій друг Віталик сказав своїй дружині, що та перебільшує складність ведення домашнього господарства. І не повинна вимагати допомоги у цій справі. Адже він зайнятий серйозними справами. Звичайно, вийшла шалена сварка.

На підтвердження своїх слів Віталій  заявив, що легко зможе організувати заплановану на завтра вечірку  з тещею, тестем і ріднею.

Дружина Олена пообіцяла у разі його перемоги не вимагати більше допомоги по господарству, коли Віталію буде ніколи. Тобто, ніколи не вимагати. Адже йому ніколи завжди.

І ось настало завтра. Квартиру Віталій зранку прибрав за укороченою програмою:все зайве  запхав у шафу ногою. Пилосос діставати не став. Швиденько підмів підлогу. Щось  у совок, щось під диван. Далі – готував, бив посуд, обпікався  і заклеював порізані пальці.  Щось вийшло. Нарізані величезними шматками салати, запечена і трохи підгоріла гуска і вершина кулінарної майстерності Валерія – гарячий пунш, знайдений на сайті рецептів.

Дружина Олена, глузуючи, казала гостям: «Віталик сам готував. Такий молодець! І додавала пошепки: «Активоване вугілля, імодіум, протисудомне, аптечка — все напоготові. Просто моргніть».

burinnia

Розумні гості хвалили частування. Тупі — їли мовчки. Віталій стежив за кількістю з’їденого. Людей без апетиту записував у негідники. Загалом все пройшло нормально, Віталік все веселішав, дружина – сумнішала. Віталік вважав, що суперечку майже виграв.

І ось настав час пуншу. Віталій вніс чашу. Гості сказали: «О-о-о-о!» Це означало: «Колір напою прекрасний, і запах, і ці фрукти! Швидше наливай, чудовий господар! Віталій зробив крок, спіткнувся і…  усі три  літри  виплеснулися на тещу!

— Чудовий пунш! — зауважила теща, облизуючи рефлекторно нову сукню. — І температура вдала. І аромат. Гості схопилися, стали заспокоювати Валеру та тещу, намагаючись до неї не прилипнути. Віталій обернувся до дружини, сказав:

— Ти! Ти поставила підніжку!

Олена схопилася:

—Ти параноїк! Невдаха! Зовсім збожеволів!

І втекла плакати до спальні.

Теща каже:

— Це підло, Валеро. Кожен може спіткнутися. Але навіщо говорити таке?

І показала очима на спальню. Далі разом відмивали тещу, пили за дружбу та перемогу. Подружжя змусили цілуватися. Вечір закінчився добре, про суперечку, яка передувала вечірці і умову, що дружина не буде звертатися до Валерія за допомогою не згадали. Все залишилось як було.

Але пройшов мабуть з місяць  і Віталій розповів: Олена зізналася! Була-таки підніжка! Олена сказала, що сама не знає навіщо це зробила. Якось само собою вийшло.

Олена сказала:

— Ти сам винен! Якби ти виграв суперечку, я б дуже образилася! Думати треба головою, перш ніж так добре все робити!

— Як ти могла?! — кричав Віталій, але не дуже вже сердився.

А тепер, увага! Жіноча відповідь:

— Ти облив тещу гарячою  і липкою рідиною! На очах у всієї рідні! Хіба не про це ти мріяв останні 15 років? Чим же тепер ти незадоволений?

Який висновок? Впоратися з домашнім господарством чоловік може. Але зробити все краще за дружину, чи навіть гірше, але не набагато, ні в якому разі!