Реальні життєві історії: Новий рік, а я на морі!

Моя найкраща подруга Аліна завжди потрапляла в якісь історії. Не дивно. Адже вона не сидиться на місці. Про таких кажуть: шукає пригод на свої другі дев’яносто.

Цього  року їй закортіло зустрічати Новий рік на пляжі у теплих краях. Вона вивчила купу турів, які пропонували агенції, перечитала інтернет вздовж і впоперек. Ми всі дивувалися її поведінці. Надворі криза. Багато хто вирішив дуже економно відсвяткувати Новорічні свята, а Алінці  хочеться шикарної відпустки. Свій вибір вона зупинила  на пляжах Єгипту. А точніше на  Шарм-Ель-Шейсі. Обіцяла, що ще й з’їдить Каїру, відвідати піраміду Хеопса  Хіба не круто – Новий рік біля пірамід?

У душі ми заздрили їй. Новий рік на пляжі! Чи навіть біля пірамід.  Це так здорово! З цієї причини традиційне олів’є та мандарини за столом у ніч із 31 на 1 вже не радували.

Я зателефонувала третього січня нашій спільній приятельці. Виявилося, що вона теж думками постійно повертається до відпустки Алінки. Нам обом хотілося знати подробиці.

Коли ми після свят вийшли на роботу, Аліна стала центром нашого офісного всесвіту! Всі запитували: що їла, що купила, де була, з ким крутила романи. Алінка з гордістю демонструвала свою засмагу та фотки на смартфоні. Був і пляж, і піраміди, і Аліна на їхньому фоні.

burinnia

Надвечір пристрасті стихли. На правах найкращої подруги я покликала її посидіти у кафе, де збиралася вручити новорічний подарунок. Сидячи за столом, я взяла її по-дружньому за руку. Треба сказати, що руки після туалетної кімнати в мене недостатньо висохли.

І тут я бачу, що після мого дотику у Аліни шкіра побіліла. Я спершу злякалася. Потім спитала:

— Подруго, що це?

Виявилося, що насправді ніякого Єгипту з пляжами і пірамідами  не було. Алінці, яка не мала ні сім’ї, ні дітей, ні постійного кавалера, дійсно хотілося цікаво зустріти Новий рік. Але фінансово  потягнути їй такий відпочинок виявилося важко.  Говорячи  просто: на те що вона собі напланувала –  пляжі і піраміди, просто не вистачило грошей. У результаті вона поїхала до батьків у село під Уманню.

Було сумно, але репутація над усе. Тому вона знайшла фото в інтернеті, попрацювала з ними у фотошопі і купила автозасмагу яку я ненароком розмазала мокрими руками. Подругу я вибачила та пообіцяла зберігати її секрет. На душі ж таки стало приємніше: я не єдина, хто не може дозволити собі новорічне свято на пляжі!