Реальні життєві історії : «Американський жених» обдурив жінку на 185 тисяч…

В Умані 37-річна жінка стала жертвою шахрая, внаслідок чого втратила майже 185 тисяч гривень. З аферистом вона познайомилася на сайті знайомств. Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

Чоловік представився громадянином України, який живе і працює в США. Зав’язався роман, і кавалер обіцяв забрати жінку в США для укладення шлюбу і подальшого сімейного життя.

На його прохання жінка мала отримати пенсію «американця» зароблену за два роки роботи  у США у сумі два мільйони доларів, і зберегти у себе до його приїзду. Та щоб отримати вказані гроші, які буцім то мали надійти поштою, жінка, на прохання чоловіка, повинна була сплатити поштовий збір у сумі 185 892 гривень. Що вона і зробила, переказавши гроші на картку клієнта українського банку.

Два мільйони так і не надійшли,  але «жених»  попросив перерахувати ще майже сто тисяч гривень для нібито оформлення документів у поліції, пов’язаних з поїздкою. Тільки тоді жінка зрозуміла, що її обдурили. За фактом шахрайства порушено кримінальне провадження.

 

burinnia