П’ять заборон для красивої жінки

Якщо дотримуватися цих нескладних правил, то ви будете кожен день ловити на собі захоплені погляди оточуючих.

У сучасному світі для жінок з’явилося ще більше різноманітних способів виразити себе і свою індивідуальність. Те, що раніше вважалося неприпустимим в гардеробі або зовнішньому вигляді дами, тепер тільки вітається. Так, наприклад, ніхто не вважатиме нас позбавленими смаку, якщо ми одягнемо кеди з ніжним романтичним платтям, або ж туфлі на шпильці — з шортами і майкою.

Але водночас, для сучасних красунь все ж існує ряд заборон, які вони у жодному разі не повинні переступати.

Ніколи не виходьте з дому з брудним волоссям. Адже навіть сучасні супермодні стилісти ще не змогли придумати жодну стрижку або зачіску, яка підходить для брудного волосся. Тому кожна, поважаюча себе і свою красу жінка, повинна неодмінно піклуватися про їх чистоту і свіжість.. Навіть якщо у вас немає можливості скористатися водою, голову все одно можна привести в порядок завдяки сухому шампуню.

Неакуратні брови. Чомусь більшість жінок приділяють увагу лише очам: фарбують вії, накладають тіні, користуються підводками, але при цьому забувають привести в порядок брови. Адже вони є тим акцентом, який робить наш вигляд більш яскравим. Але тут головне не перестаратися, адже все повинно виглядати природно.

Несвіже дихання. Якщо ви не можете користуватися жуйкою, то тоді вам необхідно завжди мати під рукою аерозольний освіжував  рота. Найчастіше він настільки мініатюрний, що поміститься не тільки в крихітній сумочці, але і на долоні. А головна його перевага в тому, що він не тільки освіжить ваше дихання, але і відновить кислотно-лужний баланс у роті, а це не дозволить карієсу атакувати ваші зуби.

Недбалий манікюр. Особливо, якщо ви фарбуєте свої нігті в яскраві кольори, необхідно постійно стежити за тим, щоб лак лежав рівно і не відшаровувався. Але найкраще, звичайно, користуватися менш помітним кольором на кожен день.

Необхідно пам’ятати про регулярну епіляцію. Жіночі ніжки завжди привертають особливу увагу чоловіків, тому так важливо піклуватися про їх красивий і здоровий вигляді кожен день. Звичайно, якщо ви не хочете обтяжувати себе щоденною епіляцією, можна звернутися в салон краси, де вам можуть зробити більш ефективні процедури, які допоможуть вам розпрощатися з небажаною рослинністю на довший термін.