Позбавляємо холодильник від неприємного запаху

Фраза про те, що «миша повісилася», за значенням стосується порожнечі у холодильнику, але взагалі може вказувати і на специфічний запах, що виходить з нього. І часто недостатньо викинути зіпсований продукт…

Приберіть продукти і промийте холодильник. Вимкніть холодильник з розетки. Насамперед потрібно прибрати усі продукти, скласти заморожені овочі і м’ясо у пакет з льодом або сумку-холодильник. Потім зніміть металеві решітки та пластикові полиці і замочіть їх у ванній з теплою водою. Вичавіть на губку засіб для чищення з содою — відполіруйте ним стінки холодильника. Потім змийте засіб за допомогою води і витріть краплі води м’якою ганчіркою.

Поставте дезодоратор. Встановіть на місце полки і решітки, увімкніть холодильник. Насипте у тарілку упаковку соди, можна додати у неї кілька крапель ефірної олії лимона або апельсина. Залиште чашку у холодильнику на кілька годин.

Залиште кілька скибочок лимона. Розріжте лимон на невеликі часточки і покладіть на тарілку, залиште її у холодильнику. Лимон буде вбирати неприємні запахи і надасть холодильнику приємний запах.

Перевірте температуру у холодильнику. Якщо всередині холодильник занадто теплий, він може стимулювати ріст мікробів і швидке псування їжі всередині. Найкраще, щоб температура була 4-5 градусів. У морозильній камері — 18-17 градусів з позначкою «мінус»