Полякова нарешті зізналася, скільки їй років.

Співачка Оля Полякова зробила зізнання: вона багато років морочила голови шанувальникам, не розкриваючи свого справжнього віку. Виявляється, зірці не 38 років.

Справжню цифру, 43 роки Оля розкрила у передачі «Взрослые девочки» з Машею Єфросиніною та пояснила, чому говорила неправду.

» Так, я приховувала свій вік, мені здавалося, це важливо. Мені здавалося, що ось я так виглядаю, ніхто не дає мені мого віку, чому я маю його називати «, — поділилася артистка.

Зі слів Олі, причину такої повідінки вона зрозуміла, коли змогла розібратися в собі:

«Коли мені було 30, я нічого не досягла. Я була ніхто, хоча вже років 15 працювала як проклятий кінь. Нікому це було не треба, ніхто не звертав на мене уваги, мої пісні слухали лише мої родичі, кліпи, які я знімала, дивився чоловік, на які він, власне, і давав гроші», — пригадала співачка

«І в 30 років у мене був   день народження, на який нарешті прийшли ЗМІ, і вони запитали: «Скільки вам років?», і мені тоді здалося, що в 30 років бути зіркою-початківцем – це якось соромно, і тому я сказала, що мені 25. І з цього моменту всі ЗМІ писали мені вік на 5 років менше», — поділилася вона.

Як зізналася Оля, коли в 2020-му році в Вікіпедії з’явилася її справжня дата народження, і її неможливо було виправити, це стало страшним ударом: «Я вила, ніби хтось помер. Мені здавалося, що це так ганебно. Тут іще навалилося, що я стільки часу брехала, і мені було соромно «, — сказала Полякова.

Тепер же, під час війни, вона усвідомлює, що порівняно з тим, що відбувається, якісь цифри у паспорті — «хєрня».