ОСАДЧА ЧЕКАЄ НА ДИТИНУ, А БІЛИК ПЛАЧЕ І РОЗЛУЧАЄТЬСЯ

Телеведуча Катерина Осадча, яка останнім часом інтригувала шанувальників деякими змінами у своїй фігурі, офіційно підтвердила, що їм не здалося. 37-річна зірка справді при надії.

Про це вона сказала співачці Олі Поляковій, і радісна новина пролунала в випуску програми «Світське життя».

Полякова, спілкуючись із Осадчою під час відпочинку в Туреччині, поцікавилася, чи можна ту вітати, чи Катя, просто, добре поснідала.

«Так, ми з Юрою чекаємо на поповнення», — зізналася телеведуча.

Як відомо, для Каті майбутня дитинка стане третьою. Від попереднього шлюбу жінка має 18-річного сина Іллю, а від союзу з 50-річним Горбуновим —4-річного Івана.

Поки Осдча купається у щасті, 51-річна співачка Ірина Білик приголомшила сумною новиною. Вона розлучається зі своїм першим і поки єдиним офіційним чоловіком та батьком молодшого сина Табріза — 48-річним фотографом Асланом Ахмадовим. Про це вона розповіла в інтерв’ю на телеканалі СТБ.

«Я не хотіла про це говорити, хоча рано чи пізно все одно про це всі дізнаються. Ми з Асланом розлучаємося», — зі сльозами на очах сказала Ірина.

«Я була ініціатором розлучення. А що робити? Він уже понад рік не приїжджав до нас. Хоча я його люблю, хоча він мене любить, але…», — сказала Білик і заспівала свою пісню «Одинокая».

Про одруження Білик і Ахмадова стало відомо у березні 2016-го року, але коли саме воно відбулося — секрет. У грудні 2015-го у пари народився син Табріз Аслан огли Ахмадов. Він народився за допомогою сурогатного материнства.