НІНА МАТВІЄНКО РОЗПОВІЛА, ЯК КАДИРІВЦІ «ОБЧИСТИЛИ» КВАРТИРУ СЕСТРИ В БУЧі.

Українська народна артистка Ніна Матвієнко поділилася історією, що трапилася в їхній родині під час війни.

Виявляється, до квартири рідної сестри співачки у Бучі вдерлися кадирівці. На щастя, нікого з рідних Ніни Митрофанівни вже тоді у місті не було. Однак, зі слів, артистки, окупанти винесли все.

«Все туди вклала сестра, а ця банда все повиносила, все до трусів! Голодранці! Засранці! Я ще такого убожества за життя не бачила! Це душогуби! Саранча, яка винищує все живе!», – сказала Матвієнко в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях».

Попри матеріальні збитки, моральний дух співачки залишається на високому рівні. Зірка зізналася, що ще більше повірила у свій народ та пишається ним. Водночас артистка зауважила, що не була готова до війни.

«Я була здивована тим, що це трапилось так швидко і вночі, як фашисти, як справжні бандити, злодії, ворюги… а воно так і є! І що вони мололи всі ці роки? Як могли розповідати, що ми брати і сестри? За що це все? За що нас вбивати?», – обурюється вона.

Ніна Митрофанівна впевнена, що незабаром все налагодиться, а ті, хто «негідні нашої держави, відчувають на собі весь тягар зради».

«Сьогодні ми дивуємо світ… духом, незламністю та патріотизмом! Такого ще світ не бачив! І ми їх навчимо, як любити свої землі!» – сказала вона Ніна Матвієнко.