Нікітюк зізналася, що думає про Тодоренко та як почувалася у перші дні війни.

Телеведуча Леся Нікітюк вважає, що її ексколезі по шоу «Орел і Решка» Регіні Тодоренко, мовчання якої неодноразово засуджували інші українські зірки, нема виправдань. Про це вона розповіла у нещодавньому інтерв’ю.

«Я вважаю, що вже немає сенсу когось виправдовувати, шукати якісь зачіпки щодо того, чому вони мовчать. Мовляв, може, у них мізків немає, може, вони бояться й тому подібне. Понад три тижні війни! Вже всі визначились, хто на чиєму боці», – сказала Нікітюк в інтерв’ю виданню Уніан.

Також Нікітюк зізналася, що у перші дні війни їй було морально дуже важко. «Попри те, що я достатньо сильна людина, яка постійно випромінювала позитив, ця війна в перші дні мене ледве не зламала. Я дуже плакала, не могла зібратися з думками», – зізналася ведуча.

Зібратися із силами Нікітюк допомогли прихильники.

«Я стояла на заправці і плакала, до мене підійшли люди й попросили, щоб я сфотографувалася з їх дитиною. Я хотіла відмовити, бо була з заплаканими очима, а вони кажуть: «Лесю, якщо ще й ви почнете плакати, тоді ми взагалі не витримаємо». З того моменту я сказала собі, що буду триматися робити те, що робила завжди – підіймати бойовий дух українців та воювати на інформаційному фронті», – розповіла Леся.