Неприємні факти про шлюб, які варто пам’ятати кожному.

Любов — це прекрасне почуття, але в тривалих відносинах майже завжди з’являються деякі неприємні моменти, про які важливо знати кожному. Психологи розповіли, як долати подібні перешкоди і чому вони з’являються.

Метелики в животі зникають

У когось через пару тижнів, а у когось через пару років, але в будь-якому випадку чарівний період не триває вічність. Це відбувається через зниження рівня дофаміну — гормону щастя. На початку стосунків він зашкалює, а тоді повільно знижується. Як бути в такій ситуації — найпоширеніше питання. Намагайтеся правильно будувати стосунки, поки пристрасть не вщухла. В такому випадку закоханість перейде в глибоку любов, теплоту і дружбу між людьми.

Роздратування до партнера

У тривалих стосунках, рано чи пізно, настає період, коли людина вас починає дратувати. Причому, часом дратують саме ті якості, які раніше вам подобалися. Наприклад, чоловік дуже уважний до деталей і дуже охайний. Спочатку це захоплює, але через рік спільного життя може почати дратувати нас. Цей період потрібно просто пережити. Він проходить сам собою, і його початок не означає, що потрібно розлучатися або що ви не підходите один одному.

Діти дестабілізують стосунки

Звичайно ж, не самі діти, а той факт, що вони змінюють стосунки. З появою первістка любов відходить на другий план. Включаються материнські інстинкти, змінюються звички, правила. Жінка приділяє менше уваги чоловікові, який своєю чергою може почати ревнувати її до малюка.

З’являються проблеми з розподілом турбот і обов’язків

Початок стосунків — це період, коли дві людини закохані, але абсолютно незалежні. Потім, коли вони з’їжджаються, з’являється якесь нове враження, але з часом люди починають розуміти, що є певні побутові завдання, які необхідно вирішувати. Дуже добре уживаються разом люди, які вже жили самостійно, без батьків. Ці люди розуміють, що за собою потрібно прибирати, мити посуд, прати, прасувати, тощо. Ті, хто був не самостійним у побуті, в спільному житті будуть в цілковитому шоці від того, що їм доводиться щось робити для себе або заради партнера. До цього потрібно бути готовими завжди.