Напій, який сприяє омолодженню шкіри.

Дієтолог назвала дуже поширений напій

«Кров з молоком», «щічки з рум’янцем» — коли ми чуємо такі слова, відразу уявляємо собі дівчину з красивим і здоровим обличчям. Здорова шкіра має рівний природний колір з легким блиском, без пігментних плям, еластична та водночас пружна, гладенька і не шершава.

Знайомий із дитинства напій зовсім не такий простий, як здається на перший погляд. Про його вплив на стан одного з головних органів людини розповіла лікар-дієтолог Людмила Микитюк.

За словами фахівця, напій із тертого какао сприяє омолодженню шкіри. Насправді все закономірно: у напої містяться феноли та проціанідини — речовини, що зв’язують молекули колагену та покращують стан нашого головного та єдиного органу дотику. Шкіра внаслідок вживання какао стає пружною ще й завдяки іншим не менш активним і корисним речовинам — меланіну та нікотиновій кислоті, які захищають орган від впливу сонячних променів, а також покращують стан нашого волосся.

Дієтолог зазначила, що какао багате на вітаміни та мінерали, які знижують рівень поганого холестерину у крові, очищають печінку від токсинів і шлаків, сприяють поділу клітин і росту тканин, а також позитивно впливають на статеві гормони та забезпечують щільність кісткової тканини. Понад те, багаті антиоксидантами вітаміни та мінерали здатні нормалізувати роботу м’язів, запобігти розвитку онкології та боротися з вільними радикалами.