Monatik розповів, чому поки що не пішов у ЗСУ.

В інтерв’ю Славі Дьоміну артист зізнався, чи думав про те, аби піти у ЗСУ.

«Мали повертатися додому 26-го лютого… У перший день Іріша розбудила мене о 5 ранку. Сказала: «Діма, Путін напав, війна почалася. В Києві сирени. Харків бомблять». Я просто не можу передати. Ти, як дзеркало всередині розбиваєшся і стаєш пустим», – зазначив Monatik і додав, що тоді навіть повірити не міг у всі ті страшні події.

На запитання інтерв’юєра, чи бачить Діма себе зі зброєю у руках, Монатік відповів:

«У перший день війни я написав вірш «Руская власть». Це був перший творчий порив… І цей вірш набрав 16 мільйонів переглядів за 5 годин. Я зрозумів, що це не простий звук, і в цьому є якась моя сила.

Мене шматувало на частини. Ми багато дискутували із дружиною… Я казав: «Ну, як це, всі зараз воюють. Я мушу їхати». А вона казала, що поруч діти й «як же сім’я?».

Співак розповів, що намагався вийти на контакт щодо служби в ЗСУ.

«Я дзвонив, питав, мені казали: «Та, Діма тебе ще тут не вистачало із твоїм досвідом воєнним». Я у військовій справі просто нуль. Я не боюся цього сказати. Уявляю, що я б розгубився, щонайменше. Ходив би питав, як перезарядити автомат», – зізнався він.

Артист розповів, що наразі перебуває в Берліні, куди його привів черговий тур на підтримку України. Співак не приховує, що по закінченню цього туру планує поїхати до України, але поки без дітей. Попри все, співак із дружиною мають надію, що діти підуть у перший клас у Києві.

«Я дуже переживаю за їхній психологічний стан… Я зараз ще як батько ухвалюю  рішення, а сам я повернуся раніше», – розповів він.

«Вони питали, чому не можемо повернутися додому. Ми кажемо так, як є: «У нас війна, Росія напала». Вони питають: «А чому Росія напала?». Ну, як вам відповісти. Бо там при владі дуже зла людина, яка хоче, щоб в Україні все було погано. Але наші люди роблять все для того, щоб все було добре «, – поділився співак.