Квартирні злодії розповіли, де вони найперше шукають ваші гроші

Крадіжка   грошей з квартири може статися   з кожним. Ось тому дуже важливо знати всі ті місця, які грабіжники перевіряють у першу чергу. Журналісти опитали квартирних злодіїв, які відбувають покарання,  і визначили  5 найпоширеніших місць в квартирі, в яких вони   шукали і знаходили гроші.

Білизняна шафа. За статистикою, близько 25% людей зберігають гроші і документи в білизні. Тому злодії і перевіряють шафу у першу чергу, безцеремонно витрушуючи з неї весь вміст.

Вази і шкатулки. Ці місця занадто очевидні, тому і небезпечно зберігати в них будь-які цінності. І не лише тому, що грабіжники оглядають їх відразу після приходу в будинок. Будь-яка людина, яка зайшла до вас може поцупити ваші гроші.

Морозилка.  Як це не дивно люди часто зберігають тут дорогоцінні предмети. Думають, що «домушник»  не знайде. Але для оцінки матеріального становища сім’ї злодії, як правило,  зазирали в  холодильник (в тому числі і морозилку). Природно, витягали  звідти  заховані гроші.

У ліжку. Ліжко є одним з найпростіших місць для обшуку. Як би старанно там не ховав купюри господар квартири, злодій після перевірки шафи відразу скине вашу постіль на підлгу і знайде гроші..

Бачок унітазу. Начебто бачок унітазу здається надійною схованкою. Але насправді це не так. Більше 50% пограбованих людей зберігали там гроші або коштовності. І злодії про цю схованку добре знають.