Каяття не допомогло Сніжані Єгоровій.

Українське консульство в Анталії не продовжило термін дії закордонних паспортів неповнолітніх дітей Сніжани Єгорової, яка активно підтримувала діяльність Путіна та вітала визнання незалежності так званих «ЛНР» та «ДНР».

У новому відео на своєму каналі в YouTube вона поскаржилася, що консул України в Анталії Емір Рустамов відмовив Єгоровій у проханні продовжити закордонні паспорти її дітей через її політичну позицію. Колишня телеведуча живе в Туреччині разом із дітьми із серпня 2021 року.

За словами Єгорової, український консул нагадав їй її пост у Facebook, який вона опублікувала ще 26 січня. Тоді вона заявила, що підтримує Путіна у питанні «світової громадської безпеки».

«Хочу офіційно заявити: я, Єгорова-Грищенко Сніжана Олександрівна, мати п’ятьох дітей, громадянка України, не підтримую військові дії Російської Федерації на території України», — спробувала Сніжана Єгорова зректися своїх попередніх слів і підтримки Росії після її нападу на Україну. Проте подібне каяття ніяк не вплинуло на рішення консула не оформлювати документи для її трьох дітей 15, 12 та 10 років.