Головні продукти для гарної шкіри

Пружна, гладка, рум’яна — про таку шкіру мріє кожна жінка. Існує чимало способів досягти такого результату, але є й прості  та смачні рецепти краси. Для гарної шкіри треба обов’язково  переглянути свій щоденний раціон та дечим його доповнити.

№1 — зелені листо­ві овочі.  Їжте капусту і шпинат. Все це — джере­ло вітаміну С, потужний антиоксидант. Жувати пучок  шпинату вранці зовсім не обов’язково, додавайте його потроху в салати, а капусту — в ранковий коктейль.

№2 — горішки. Це вітамін Е. Якщо ви по­терпаєте від акне, цей вітамін допоможе за­гоїти рубці. Він не тіль­ки має антиоксидантні властивості, а й зміцнює клітинні мембрани. По­бачили прищик — з’їжте жменю горішків. Дода­вайте їх у йогурти, змі­шуйте з медом.

№3 — лосось. Це може звучати парадок­сально: для боротьби з жирною шкірою їжте жирну рибу. Це стосу­ється саме лосося. У цій рибці багато кислоти омега-3. Вона має про­тизапальні властивості, контролює вироблення шкірного жиру, сприяє розгладженню шкіри і підвищує рівень її зво­ложеності.

№4 — м’ята. Іно­ді причиною вугрів і зайвої жирності шкіри є підвищений рівень тестостерону у жінок. Знизити його можна чаєм з м’ятою, дода­ванням її листочків у десерти.

№5 — вівсянка. Без цього чарівного продук­ту — нікуди. Для шкіри ві­всянка важлива тим, що містить цинк. Цей еле­мент допомагає виро­бляти колаген, знижує вироблення шкірного жиру. Отож вранці ми­сочка вівсянки — це про­сто закон.