Чому не можна їсти з ножа?

Ми всі з дитинства чуємо: не їж з ножа!  Яку коріння цієї заборони?

Існує кілька версій, згідно з якими можна пояснити походження заборони їсти з ножа. У першу чергу це небезпечно, оскільки гострим приладдям можна поранити собі губи або язик, а такі рани дуже довго гояться. Їсти з ножа не актуально, адже для цієї мети призначені виделки і ложки.

Здавна усі вважали ніж сакральним предметом, який використовувався для проведення різних ритуалів і обрядів. Одним з популярних було жертвопринесення. Саме тому вони з особливою обережністю ставилися до столових ножів. У немилість до потойбічних сил можна було потрапити через те, що люди їли з ножа або лякали ним когось. Одним словом — використовували ніж не за призначенням.

Багато людей неодноразово чули таку фразу: «Не їж з ножа — будеш злим».

Пращури вважали, що ніж — це агресивне столове приладдя, яке може передати негативний заряд людині, якщо вона буде їсти з нього. Є й інша думка, що люди, які їдять з ножа, можуть «зрізати свій розум» і стати дурнішими.

Жінки вважають, що якщо вони будуть їсти з ножа, то це стане причиною багатьох негараздів у родині, а чоловік почне зраджувати і випивати. Езотерики вважають, що ті, хто буде їсти з ножа, зіпсують свою ауру. Уся річ у тім, що на кінчику столового приладдя накопичується негативна енергія, яка може вплинути на самопочуття і настрій людини.

Злизувати їжу з ножа також не рекомендується, тому що це може призвести до появи болю у серці. Ця звичка може стати причиною настання передчасної смерті. Але усі зазначені забобони не мають пояснення.

Інші прикмети про ніж

У стародавні часи хлопці дарували дівчатам невеликі ножі, щоб ті могли захистити себе від злих сил. Раніше існував звичай, згідно з яким померлого треба було ховати з його особистим ножем.

Щоб захистити свою дитину від відьом і злих духів, батьки ховали під її перину спеціальний ніж. Вагітним жінкам і зовсім необхідно було спати з гострим предметом під подушкою, щоб дитина народилася здоровою.

Якщо на шляху людини зустрівся ніж, то його не можна піднімати, тому що він міг використовуватися у різних ритуалах і замовляннях. Він може нести у собі негативну енергетику. Якщо ніж був виявлений на порозі будинку, то слід швидко від нього позбутися. Такий ніж не можна заносити у будинок і у жодному разі не слід чіпати його руками.

Чоловікам не можна їсти з ножа. Якщо вони будуть це робити, то облисіння і агресія їм гарантовані. Забобони свідчать, що хлопці, які звикли їсти з ножа, з часом перетворяться на тиранів і ревнивців. Спочатку вони просто будуть ревнувати свою