Чому головний біль іноді минає після вживання солодкого?

Корисно знати, чому головний біль минає після вживання солодкого і що краще з’їсти, щоб швидше допомогло. Принцип дії простий: коли падає рівень цукру у крові, то починається головний біль. Вирішити проблему допоможуть будь-які десерти. Якщо під рукою немає цукерок і печива, то підійде солодкий чай. Щойно рівень глюкози у крові підвищиться, головний біль мине.

 Магній. Ще краще — вживати продукти, які багаті на магній. Мігрень часто є наслідком звуження судин.

Порція магнію розслабить судини, налагоджуючи повноцінний кровообіг. Кисень почне надходити у мозок, насичуючи кожну його клітинку.

Результат — позбавлення від мігрені. Тому ще до того, як прийняти знеболююче, є сенс поласувати гречаною кашею, бананами, мигдалем, курагою, насінням соняшнику або авокадо.

Кальцій. Причиною виникнення багатьох недуг стає нестача кальцію у організмі. Головний біль напруги може виникати саме через спазми м’язів. Якщо людині здається, що м’язи чола складно розслабити, то стає зрозуміло, що кальцію у організмі не вистачає.

Періодичний головний біль у жінок перед початком «критичних днів» обумовлений дефіцитом цього мінералу. Вихід із ситуації — вживання молочних продуктів.

Ефективно діють також аптечні препарати, що містять кальцій. Але їх вживання варто обговорити з лікарем.

Калій.  Влітку калій втрачається організмом разом з потом. Зневоднення призводить до запаморочення і нападів мігрені.

Вихід — пити багато рідини протягом дня, краще — чистої води. Корисно їсти печену картоплю, можна зі шкаралупою. У ній міститься багато калію, що допоможе позбавити від головного болю.

Якщо напади головного болю стають звичною справою і корисною їжею проблема не вирішується, то варто звернутися у поліклініку.